Задайте найбільш важливі критерії і знайдіть кращу роботу !

Опис оголошення

повар, офіціант, покоївка в готелі

Підхалянське агентство посередництва праці
Ми новозасноване агентство посередництва праці. Працюємо над хорошою репутацією і Вашою довірою, беремо на себе повну відповідальність за те, що пропонуємо та обіцяємо.
Наше агентство було створено завдяки гранту Європейського Союзу, таким чином, прозорість і законність операції є нашим пріоритетом.
Ми працюємо на місцевому рівні у південній Польщі. Знаємо наших клієнтів і їхні потреби. На сьогоднішній день знаходимося на етапі створення бази даних людей, що бажають працювати в Малопольському регіоні, головним чином в секторах:
готелярство, гастрономія.

Якщо у Вас є освіта, досвід роботи, або дозвіл на роботу в цих галузях , будь ласка, напишіть нам. Якщо Ваша освіта і досвід роботи не потрапляють в ці категорії, але ви хочете працювати в Польщі, також пишіть. Може бути, що ми не знаємо, що Ви нам потрібні!
Пишіть нам за адресою: biuro@podhalepracuje.pl.
Або приєднайтися до нашої групи на Facebook:
Ви також можете відправити нам текстове повідомлення на номер 0048 512 244 637, також Whatsappie.
Ви можете зв'язатися з нами українською, російською, польською та англійською мовами. В разі необхідності навіть китайською!

Вимагання

  • повар, офіціант - досвід на роботі
  • покоївка в готелі - Немає

Пропонуємо

  • Ми пропонуємо: -легальне працевлаштування , оформлення всіх формальностей, пов'язаних з перебуванням та роботою у Польщі -допомогу в пошуку житла і транспорту -допомогу в організації , а іноді співфінансуванню курсів польської мови -допомогу юридичну, як
Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг. Ви можете вказати умови зберігання або доступу до кукі у вашому браузері.