Задайте найбільш важливі критерії і знайдіть кращу роботу !

Опис оголошення

Pracownik Produkcji

Dzień dobry. Praca w fabryce przy produkcji. Wanny i odpływy liniowe. Praca dla mężczyzn. Praca w Polkowicach, noclegi w Polkowicach. Podstawowa pensja to 2400 zł brutto (11 zł netto za godzinę, dla studentów 11,50 zł netto). Dodatkowa premia frekwencyjna w wysokości 200 zł miesięcznie netto. Dodatkowa premia dla najlepszych pracowników. Mieszkanie i rachunki opłacone przez Max Power. Dodatkowe nadgodziny od 208 do 240 godzin miesięcznie, a nawet więcej dla dobrych pracowników. Podwójna płatność w weekend. 8-12 godzin / dzień 5/6 dni w tygodniu na trzy zmiany. Umowa zlecenie.

Доброго ранку. Робота на заводі під час виробництва. Лінійні ванни та канали. Робота для чоловіків. Робота в Полковице, розміщення в Полковице. Основна зарплата становить 2400 злотих отих (11 злотих за годину в руках, для студентів - 11,50 злотих в руках). Додатковий бонус у розмірі 200 плн на місяць в руках. Завод нагороджує кращих працівників додатковим бонусом. Квартира та рахунки, оплачені Max Power. Додаткова понаднормова кількість - від 208 до 240 годин на місяць, а тим більше для хороших співробітників. Подвійний платіж на вихідних. 8-12 годин / день 5/6 днів на тиждень протягом трьох переміщень. Договір про мандат.

Вимагання

  • chęć do pracy

Пропонуємо

  • Dobre zarobki, darmowe zakwaterowanie
Цей сайт використовує файли cookie для надання послуг. Ви можете вказати умови зберігання або доступу до кукі у вашому браузері.